Yunanistann Selanik Kentinde Gerekleen ve PAME (Yunanistan iler Sendikas) Tarafndan Organize Edilen Programa zmir l Temsilcimiz Fahri KAYA Katlmtr.
    

24.06.2017-26.06.2017 tarihleri arasnda gerçekleen ve 3 gün süren “Anti Emperyalist çiler Bulumas” organizasyona 50 bini akn içinin katld, bata Balkan Ülkeleri olmak üzere Avrupa’nn çeitli yerlerinden sendika temsilcilerinin katld panelde Türkiye’den de Temsilciler katlmtr..

 

Yürüyü sonrasnda düzenlenen panelde dünyann dört bir yanndan gelen sendika temsilcilerine seslenen zmir l Temsilcimiz Fahri KAYA  konumasnda :Biz anti emperyalist içiler, yurtseverler bir araya gelir ve örgütlenirsek üstümüzdeki ablukay krarz. Çünkü biz haklyz. Snfsz ve sömürüsüz bir dünyada kardeçe yaamak ve halklarmz özgür ve eit mutlu bir aile olarak yaatmak hedefimizdir. Unutmayalm ki, örgütlü bir halk hiçbir kuvvet yenemez. çi snfnn zaferine olan inancmla hepinizi yürekten selamlyor, baarlar diliyorum. Türkiye’de hep kullandm bir sloganla konumam sonlandrmak istiyorum. “çilerin birlii sermayeyi yenecek” diyerek konumasn sonlandrd.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Agtif GOTURKEY TODEM                               
LiveZilla Live Help