Gelik Restorant İşyerinde, 16.04.2018 tarihinde Toplu İş Sözleşmesi İmza Töreni Gerçekleştirildi.

Sendikamız ile Gelik Restorant arasında devam eden Toplu İş Sözleşmesi görüşmelerinde 09.04.2018 tarihinde anlaşma sağlanmış olup, 16.04.2018 tarihinde Gelik Restorant işyerinde Toplu İş Sözleşmesi İmza Töreni yapılmıştır.

 

İmza Törenine, Genel Başkanımız Sn. Cemail BAKINDI, Genel Başkan Yardımcımız ve Marmara Bölge Şube Başkanı Yusuf  KUTLU, Genel Mali Sekreterimiz ve İstanbul Bölge Şube Başkanı Sn. Ali ŞAHİN, Marmara Bölge Şube Sekreterimiz Yusuf ERBAŞ, TİS ve Teşkilat Daire Müdürümüz Sn. Hülya ÖZDEMİR ile İşveren Yetkilileri Sn. Adil Zeki DENİZER ve Sn. Berat Denizer  katılmışlardır.

 

Genel Başkanımız Sn. Cemail BAKINDI, Üyelerimize hitap ederek, Gelik Restorant’ta 30 yıldır sözleşme yapıldığını, sendika ve işveren arasında çalışma barışının sağlanması yönünde gayret gösterildiğini ve iyi ilişkilerin bugüne kadar sürdürüldüğünü, bundan sonrada çalışanlarla birlikte devam ettirileceğini vurguladı.  Sözleşmenin hayırlı uğurlu olması temennisinde bulunarak, çalışmalarında başarılar diledi. Ardından 30.yıla özel pasta kesildi.

 

Toplu İş Sözleşmesinin, üyelerimize, sendikamıza ve işyerine hayırlı olmasını dileriz.

 

                            TOLEYİS SENDİKASI

                        GENEL YÖNETİM KURULU

 

Gelik İmza1

 

Gelik İmza2

 

Gelik İmza3

 

Gelik İmza4

 

Gelik İmza5

 

Gelik İmza6

 

Gelik İmza7

 

Gelik İmza8

 

Gelik İmza8.

 

Gelik İmza9

 

Gelik İmza10

 

Gelik İmza11

Agtif GOTURKEY TODEM                               
LiveZilla Live Help