Haber Detayı

  • Haberler ve Duyurular
  • /
  • Haber Detayı

GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI ÜYELERİMİZ'E ÖNEMLE DUYURULUR

DEĞERLİ ÜYELERİMİZ

9 AYDIR SENDİKAMIZA KARŞI YALAN HABER VE İFTİRA KAMPANYASI ÜRETEN İŞÇİ DÜŞMANLARI, SİZLERİN GÖSTERDİĞİ ONURLU VE DİK DURUŞUNUZA KARŞI YENİ BİR YALAN ÜRETMEYE BAŞLAMIŞTIR.


ŞÖYLE Kİ;


YAKIN ZAMANDA GEREK BAKANLIK ÇEVRELERİNDEN GEREKSE MEMURLAR TARAFINDAN SİZLERİN KARŞI SENDİKAYA ÜYE OLMANIZ İSTENECEĞİ YÖNÜNDE YALAN İDDİALAR TARAFIMIZA ULAŞTI.


DEVLETİMİZİN TÜM MAKAMLARI YÖNETİCİDEN MEMURLARIMIZA KADAR HERKESE KARŞI EŞİT MESAFEDE VE HERHANGİ BİR SENDİKAYA KARŞI BÖYLE BİR TAVIR ALMAMIŞTIR ALMAMAKTADIR.


AYRICA TÜRK CEZA KANUNU 118. MADDESİNDE AÇIKÇA BELİRTİLDİĞİ ÜZERE “Bir kimseye karşı bir sendikaya üye olmaya veya olmamaya, sendikanın faaliyetlerine katılmaya veya katılmamaya, sendikadan veya sendika yönetimindeki görevinden ayrılmaya zorlamak amacıyla, cebir veya tehdit kullanan kişi, altı aydan iki yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.” HÜKMÜ SEBEPLİ HİÇBİR MEMUR DA BİR TARAF SERGİLEYEMEZ.


BU KİŞİLERİN BU YALAN HABERİ YAYMASI SİZLERİN GÖSTERDİĞİ DİK DURUŞ VE SENDİKAMIZA OLAN GÜVENİNİZ SEBEPLİ OLDUĞU VE YAKIN DÖNEMDE BARAJI AŞAMAYACAK OLMANIN VE YETKİ ALAMAYACAK OLMANIN VERDİĞİ KORKU OLDUĞU AŞİKARDIR.


BİZLERE OLAN GÜVENİNİZ VE İNANCINIZ İÇİN ŞÜKRANLARIMIZI SUNARIZ.


YAŞASIN TOLEYİS ÜYESİ GSB İŞÇİSİNİN ONURLU VE DİK DURUŞU!!!

TOLEYİS